Bekijk hier de storingen van uw keramische kookplaat HL6011CUU/A02 (725048/02).
Er is een toets vuil, defect of er ligt een voorwerp op
Maak de glasplaat schoon. Leg geen voorwerpen op het bedieningspaneel. Indien dit niets oplost moet een monteur het probleem verhelpen.
De elektronica in de kookplaat is oververhit. Er is mogelijk een te grote pan geplaatst op de kookzone rechtsvoor. Laat het apparaat afkoelen totdat de storingscode verdwijnt.
Onvoldoende be- en/of ontluchting
Er is onvoldoende ventilatie rond de keramische kookplaat. Controleer of de ventilatieopeningen niet zijn geblokkeerd.
Bedien 1 toets tegelijkertijd.
Meer informatie.
Handleiding en documentatie
In de handleiding vindt u meer informatie over foutmeldingen van uw apparaat. Een handleiding en extra documentatie zoals afbeeldingen, inbouwmaten en meer, vindt u in artikel Documentatie keramische kookplaat HL6011CUU/A02.
Garantie?
Controleer of uw apparaat nog garantie heeft.
Monteursbezoek
Staat er dat een monteur het probleem moet verhelpen? Dan is het probleem dusdanig technisch dat een monteursbezoek nodig is. Maak een afspraak met een ATAG monteur.