VA63315OT
Volg de aanwijzingen om uw vaatwasser VA63315OT (655940) te resetten.
Bekijk hier de documenten van uw vaatwasser VA63315OT/A01 (655940/01).
Bekijk hier de storingen van uw vaatwasser VA63315OT/A01 (655940/01).
Waterkraan defect
Een installateur moet dit probleem verhelpen.
Waterkraan gesloten
Open de waterkraan.
De zeef/filtergroep in de kuipbodem is verstopt
Controleer de bodemzeef en de filtergroep. Maak zeef en filters indien noodzakelijk schoon. Controleer meteen ook de gaatjes in de sproeiarm.
Watertoevoerslang geknikt
Zorg er voor dat de watertoevoerslang vrij hangt en er geen knikken in zitten. Wanneer u dit probleem niet zelf kunt oplossen moet een installateur het probleem verhelpen.
Zeefje watertoevoerslang (indien aanwezig) verstopt
Maak het zeefje schoon.
Afvoer (sifon) verstopt
Ontstop de afvoer (sifon).
Waterafvoerslang geknikt
Zorg er voor dat de (verlengde) waterafvoerslang vrij hangt en er geen knikken in zitten. Wanneer u dit probleem niet zelf kunt oplossen moet een installateur het probleem verhelpen.
Blauw dopje in waterafvoerslang
Verwijder het blauwe afsluitdopje uit de waterafvoerslang. Als dit niet lukt moet een installateur het probleem verhelpen.
Beveiliging wateroverlast ingeschakeld
Sluit de waterkraan en neem contact op met de servicedienst. Een monteur moet dit probleem verhelpen.
De storing kan ook weergegeven worden als gevolg van een kabelbreuk in de deur.
De vaatwasmachine beschikt over een automatische deur-opening voor een extra goed droogresultaat.
Tijdens de droogfase van het vaatwasprogramma opent de deur van de vaatwasmachine automatisch 10-15 centimeter. Hiermee wordt de laatste stoom vrijgelaten en komt koele lucht naar binnen voor een beter droogresultaat. De deur van de vaatwasmachine kan niet gesloten worden zolang het droogproces actief is. Aan het eind van dit programma blijft de deur open staan en kan dan wel gesloten worden.
De automatische deur-opener is standaard ingeschakeld, maar u kunt deze instelling ook uitschakelen. In de handleiding van uw vaatwasmachine staat beschreven hoe u dat moet doen.
Meer informatie.
In de handleiding vindt u meer informatie over foutmeldingen van uw apparaat. Een handleiding en extra documentatie zoals afbeeldingen, inbouwmaten en meer, vindt u in artikel Documentatie vaatwasser VA63315OT/A01.
Staat er dat een monteur het probleem moet verhelpen? Dan is het probleem dusdanig technisch dat een monteursbezoek nodig is. Maak een afspraak met een ATAG monteur.